Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hagfors Innebandyförening Uddeholm
Klubben med girlpower!
Spelade matcher
FEBRUARI 2020
 
23
17:30
sön
17:30    
Division 3, Karlbergshallen Åmål
Åmåls IBK - Hagfors IF Uddeholm U7  -  4  
23
14:00
sön
14:00    
Division 1, Kristiansborgshallen
Västerås IBS - Hagfors IF Uddeholm5  -  3  
23
13:00
sön
13:00    
Åmål - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
23
12:45
sön
12:45    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - SK Örnen  -      
23
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK4  -  2  
21
19:30
fre
19:30    
Division 3, Stora Vallahallen
Degerfors IBK - Hagfors IF Uddeholm U7  -  1  
 
16
16:30
sön
16:30    
Flickor födda 04/05, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF3  -  6  
16
14:30
sön
14:30    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Hultsberg/Björkås IBF U3  -  8  
16
12:45
sön
12:45    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK  -      
16
11:30
sön
11:30    
Flickor födda 06, Ilandaskolan
Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm4  -  3  
15
15:00
lör
15:00    
Edebäck Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Karlstad   -      
15
14:00
lör
14:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Per-Ols IBF  -      
15
11:40
lör
11:40    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Filipstad IBK  -      
12
20:00
ons
20:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - IBF Lesjöfors9  -  7  
 
09
19:00
sön
19:00    
Division 3, Sparbankshallen
Sunne IBK - Hagfors IF Uddeholm U3  -  13
09
15:10
sön
15:10    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF3  -  0  
09
15:00
sön
15:00    
Flickor födda 04/05, Ekshärads Sporthall
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - Fagerås BK/BKI Sunnanå3  -  1  
09
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 08/09, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm  -      
08
17:00
lör
17:00    
Filipstad - Edebäck /Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
08
15:00
lör
15:00    
Division 1, Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Skälby IBK - Hagfors IF Uddeholm2  -  8  
08
12:15
lör
12:15    
Flickor födda 07, Ilandaskolan
Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm  -      
08
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 08/09, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm  -      
05
20:00
ons
20:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Ungdom5  -  2  
 
02
16:30
sön
16:30    
Flickor födda 04/05, Klubbhuset Arena
Skattkärrs IK/Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF7  -  6  
02
15:00
sön
15:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - BKI Sunnanå U5  -  8  
02
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF  -      
01
16:00
lör
16:00    
Flickor födda 07, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm  -      
01
12:45
lör
12:45    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Dotteviks IF7  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF  -      
01
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 10/11, Forshaga Sporthall
Hagfors IF Uddeholm 2 - GS 86 AIF  -      
01
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 10/11, Forshaga Sporthall
Hagfors IF Uddeholm 1 - Munkfors IBK  -      
01
09:30
lör
09:30    
Flickor födda 10/11, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 1  -      
01
09:30
lör
09:30    
Flickor födda 10/11, Forshaga Sporthall
Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm 2  -      
JANUARI 2020
 
31
20:00
fre
20:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Munkfors IBK U5  -  6  
27
20:10
mån
20:10    
Division 3, Grossbolshallen
GS 86 AIF U - Hagfors IF Uddeholm U8  -  1  
 
26
17:00
sön
17:00    
Division 3, ECG Arena
BKI Sunnanå U - Hagfors IF Uddeholm U15  -  1  
26
11:00
sön
11:00    
BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm2  -  2  
25
16:00
lör
16:00    
Division 1, Sporthallen Kungsör A
Kungsörs IBK - Hagfors IF Uddeholm0  -  8  
25
16:00
lör
16:00    
Flickor födda 08/09, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm  -      
24
19:00
fre
19:00    
Karlskoga - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - GS 86 AIF U0  -  8  
19
13:15
sön
13:15    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - BK Vålberg7  -  0  
19
13:00
sön
13:00    
Flickor födda 04/05, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF3  -  4  
19
11:40
sön
11:40    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skattkärrs IK  -      
18
14:00
lör
14:00    
Fagerås - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
18
10:00
lör
10:00    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Fagerås BK  -      
17
20:00
fre
20:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Filipstad IBK   -      
 
12
16:00
sön
16:00    
Division 1, Sala Idrottshall
Sala Silverstaden IBK - Hagfors IF Uddeholm5  -  9  
12
14:10
sön
14:10    
Flickor födda 04/05, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - Dotteviks IF1  -  3  
12
13:30
sön
13:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
IBF Lesjöfors - Hagfors IF Uddeholm 2  -      
12
13:30
sön
13:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 1  -      
12
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
Hagfors IF Uddeholm 1 - Skattkärrs IK  -      
12
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
Hagfors IF Uddeholm 2 - GS 86 AIF  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 07, Grums Sporthall
Grums IBK - Hagfors IF Uddeholm  -      
11
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 06, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm3  -  2  
11
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Filipstad IBK  -      
DECEMBER 2019
 
22
14:00
sön
14:00    
Eda - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
21
16:45
lör
16:45    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Åmåls IBK1  -  9  
21
12:30
lör
12:30    
Flickor födda 08/09, Munkfors Arena
Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm  -      
21
11:30
lör
11:30    
Flickor födda 08/09, Molkoms Sporthall
SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm  -      
20
20:00
fre
20:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK 3  -  4  
 
15
14:30
sön
14:30    
Flickor födda 06, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hagfors IF Uddeholm2  -  2  
15
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF  -      
14
15:00
lör
15:00    
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Dottevik   -      
14
13:00
lör
13:00    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Åmåls IBK  -      
13
20:00
fre
20:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skattkärrs IK9  -  1  
 
08
14:45
sön
14:45    
Flickor födda 04/05, Karlstad innebandyhall
Hultsberg - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF  -      
08
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 07, Colorama Arena
Karlstad IBF - Hagfors IF Uddeholm  -      
08
12:00
sön
12:00    
Flickor födda 06, Väse Sporthall
IFK Heden - Hagfors IF Uddeholm1  -  7  
07
11:00
lör
11:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF  -      
07
10:30
lör
10:30    
Flickor födda 08/09, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm  -      
07
10:00
lör
10:00    
Flickor födda 10/11, Klubbhuset Arena
Karlstad IBF Bredd - Hagfors IF Uddeholm 1  -      
07
10:00
lör
10:00    
Flickor födda 10/11, Klubbhuset Arena
Skattkärrs IK - Hagfors IF Uddeholm 2  -      
06
20:00
fre
20:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Filipstad IBK0  -  14
03
19:30
tis
19:30    
Division 3, Munkfors Arena
Munkfors IBK U - Hagfors IF Uddeholm U7  -  4  
 
01
17:00
sön
17:00    
Division 1, Vasahallen
IFK Arboga IBK - Hagfors IF Uddeholm4  -  1  
01
16:45
sön
16:45    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Degerfors IBK0  -  17
01
11:45
sön
11:45    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 21  -  1  
01
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - IFK Heden  -      
NOVEMBER 2019
 
30
16:30
lör
16:30    
Flickor födda 07, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm  -      
30
13:30
lör
13:30    
Flickor födda 08/09, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm  -      
 
24
12:40
sön
12:40    
Flickor födda 04/05, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Åmål   -      
24
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Degerfors IBK  -      
24
09:30
sön
09:30    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling  -      
23
16:00
lör
16:00    
Division 3, Colorama Arena
Hultsberg/Björkås IBF U - Hagfors IF Uddeholm U12  -  2  
23
15:00
lör
15:00    
Flickor födda 04/05, Ekshärads Sporthall
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - GS 86 AIF 4  -  7  
23
11:30
lör
11:30    
Flickor födda 06, Molkoms Sporthall
SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm5  -  5  
22
19:30
fre
19:30    
Division 1, Kumlahallen Viahallen (Stora)
Kumla IBK - Hagfors IF Uddeholm3  -  5  
22
19:30
fre
19:30    
Flickor födda 04/05, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF4  -  2  
19
20:00
tis
20:00    
Flickor födda 04/05, Fageråshallen
Fagerås BK/BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF5  -  5  
19
19:45
tis
19:45    
Division 3, Lesjöforshallen
IBF Lesjöfors - Hagfors IF Uddeholm U8  -  4  
 
17
16:00
sön
16:00    
Flickor födda 08/09, Stjernehallen
Lekvattnets BK - Hagfors IF Uddeholm  -      
17
15:00
sön
15:00    
Division 3, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm U - Sunne IBK2  -  16
17
13:00
sön
13:00    
Flickor födda 06, Tegnérhallen
SK Sifhälla - Hagfors IF Uddeholm1  -  6  
17
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 07, Spångbergshallen
Filipstad IBK - Hagfors IF Uddeholm  -      
16
14:00
lör
14:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Västerås IBS4  -  7  
16
11:00
lör
11:00    
Flickor födda 08/09, Skattkärrsskolan
Skattkärrs IK - Hagfors IF Uddeholm  -      
 
10
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 08/09, Älvstrandshallen
Hagfors IF Uddeholm - Munkfors IBK  -      
10
10:30
sön
10:30    
Flickor födda 10/11, Sannerudshallen
BKI Sunannå 4 - Hagfors IF Uddeholm 2  -      
10
10:30
sön
10:30    
Flickor födda 10/11, Sannerudshallen
BKI Sunannå 3 - Hagfors IF Uddeholm 1  -      
10
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 08/09, Spångbergshallen
Filipstad IBK - Hagfors IF Uddeholm  -      
08
19:30
fre
19:30    
Flickor födda 04/05, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - Kristinehamns IBF/Degerfors IBK 3  -  3  
06
19:20
ons
19:20    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Hertzöga BK  -      
OKTOBER 2019
 
27
14:00
sön
14:00    
Flickor födda 06, Munkfors Arena
Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm2  -  0  
27
14:00
sön
14:00    
Flickor födda 08/09, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm  -      
27
11:45
sön
11:45    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling  -      
27
11:00
sön
11:00    
Flickor födda 04/05, Ekshärads Sporthall
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling4  -  3  
27
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - SK Örnen  -      
26
16:15
lör
16:15    
Karlstad - Edebäck /Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
26
14:00
lör
14:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skälby IBK2  -  1  
23
20:00
ons
20:00    
Division 1, Colorama Arena
Karlstad IBF Ungdom - Hagfors IF Uddeholm3  -  5  
 
20
17:00
sön
17:00    
Flickor födda 07, Bortamatch
Fagerås BK - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
20
12:45
sön
12:45    
Flickor födda 06, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK3  -  0  
20
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
Hagfors IF Uddeholm 1 - Munkfors IBK  -      
20
12:30
sön
12:30    
Flickor födda 10/11, Älvstrandshallen
Hagfors IF Uddeholm 2 - IBF Lesjöfors  -      
19
17:00
lör
17:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Kungsörs IBK5  -  2  
19
10:00
lör
10:00    
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Filipstad   -      
17
20:10
tor
20:10    
Division 1, Bortamatch
Gs86 - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
 
13
15:00
sön
15:00    
Flickor födda 06, Karlbergshallen Karlskoga
Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm4  -  3  
13
14:30
sön
14:30    
Flickor födda 07, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Grums IBK  -      
13
13:00
sön
13:00    
Flickor födda 08/09, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF  -      
13
11:30
sön
11:30    
Karlstad - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
12
11:00
lör
11:00    
Flickor födda 04/05, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF - Skattkärrs IK/Hertzöga BK4  -  5  
 
05
14:00
lör
14:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Sala Silverstaden IBK10  -  4  
SEPTEMBER 2019
 
29
10:00
sön
10:00    
Flickor födda 07, Unicahallen, Mariestad
 
Örebro SK - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
27
19:30
fre
19:30    
Division 1, Munkfors Arena
Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm2  -  3  
26
17:00
tor
17:00    
Filipstad - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Flickor födda 04/05, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Hultsberg  -      
18
20:00
ons
20:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Gs86  -      
 
08
15:00
sön
15:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - KAIS Mora  -      
08
09:00
sön
09:00    
Flickor födda 04/05, Fredriksstad cup dag3
Cupspel - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
07
09:00
lör
09:00    
Flickor födda 04/05, Fredrikstads cup dag2
Cupspel - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
06
17:00
fre
17:00    
Flickor födda 04/05, Fredriksstads cup dag1
Cupspel - Hagfors Innebandyförening Uddeholm  -      
AUGUSTI 2019
 
31
15:00
lör
15:00    
Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors Innebandyförening Uddeholm - Kristinehamn  -